Biz Kimiz ?
Neler Yapıyoruz ?

Grup HS makine kalıp sanayi ve ticaret limited şirketi, 1987 yılında İzmir'de kurulup sektörün köklü plastik enjeksiyon kalıbı ve metal sac şekillendirme kalıbı imalatı yapan şirketlrinden olmuştur.Tecrübeli kadrosu, bilgi birikimi ve deneyimleri sayesinde firmamız birçok sektör ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Plastik enjeksiyon kalıp imalatı ve sac şekillendirme kalıp imalatı dışında bünyesindeki eksantrik presler, cnc talaşlı imalat makinaları, elektroerezyon makinaları, taşlamalar, hidrolik presler, plastik enjeksiyon makinaları ve lazer markalama makinaları, freze, torna, kaynak makinaları, giyotin makinaları ile bir çok sektöre geniş fason skalasıyla hitap etmektedir.


Grup HS makina Kısıkköy'de 1200 m2 kapalı alana konumlandırılmış ve genel anlamda çalıştığı sektörler; Savunma Sanayii (ASELSAN), Petrokimya Sanayii(TÜPRAȘ), Havalandırma Sanayii, Endüstriyel Mutfak Sanayii, Karoser Sektörü, Boya Fırın İmalat Sektörü, Medikal Sanayii ve Aydınlatma Ürünleri Sanayii gibi imalat gerektiren tüm sektörlerdir.

Hizmetlerimiz

Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi

Yüksek hassasiyetli kontrol ekipmanlarımız ile denetlenen ürünler, hammadde girişinden nihai ürüne kadar her parkurda CMM 3D ve sertlik ölçme gibi cihazlarla denetlenmektedir.

Ürün ve Hizmet Çeşitliliği

Ürün ve Hizmet Çeşitliliği

Plastik enjeksiyon kalıp imalatı ve sac şekillendirme kalıp imalatı dışında bünyesindeki eksantrik presler, cnc talaşlı imalat makinaları,elektroerezyon makinaları, taşlamalar, hidrolik presler, plastik enjeksiyon makinaları ve lazer markalama makinaları, freze, torna, kaynak makinaları, giyotin makinaları ile bir çok sektöre geniş fason skalasıyla hitap etmektedir.

AR & GE ve Hassasiyet

AR & GE ve Hassasiyet

Deneyimli mühendislerimiz sayesinde AR-GE alanında da faaliyet gösteren firmamız yeni tasarım ve üretim optimizasyonlarına devam etmektedir. Özel üretim siparişlerinizi beklemektedir.

36 +
Yıllık Deneyim
9986 +
Tamamlanan Proje
800 +
Mutlu Müşteri
10 +
Başarı ve Ödül

Üretim yaptırmaya ihtiyacınız mı var?

Bize Ulaşın
tr_TRTurkish