Hedefimiz Memnun Müşteri

Kalitemiz
Müşterilerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, sektörümüze hizmet anlayışıyla değer katan, teknolojik çözümler geliştiren ve sahip olduğu ekip ruhu ile tercih edilen tedarikçi olmaktır. Hedefimiz müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmak, kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır.


Temel Prensiplerimiz
• -Proses ve faaliyetlerimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek
• -İşlerimizi tüm çalışanlarımızın katılımı ile bir defada doğru, en az kaynak kullanımıyla ve yalın olarak yapabilmek
• -Karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak
• -Sürekli eğitim yoluyla çalışanlarımızın bireysel gelişimlerine katkıda bulunmak


1987 yılından beri gelişmeye devam eden firmamız AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerine gerekli önemi verip firma işleyiş politikalarına dahil etmiş bulunmaktadır.

Grup HS Makina'nın gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak müşteri beklentilerini karşılayan, güvenilir ürün geliştirir imal eder ve satış sonrası hizmet veririz. Müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kaynakların etkin kullanımı, zamanında teslimat ve sürekli iyileştirmeyi benimseyen bir kalite yönetim sistemimiz bulunmaktadır. Kalite politikamıza uygun olarak ISO9001 standardının gerekliliklerini yerine getirmekte ve iyileştirmeler doğrultusunda süreçlerdeki verimliliğimizi uluslararası standartlara çıkarmaktayız.


İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri ve çevre yönetmelikleri ile de kalite politikamızda yer almaya devam etmektedir.

Üretim yaptırmaya ihtiyacınız mı var?

Bize Ulaşın
tr_TRTurkish